Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Męskie Granie #wdomu. Trzeci koncert: Bass Astral x Igo

W obecnej trudnej sytuacji związanej z „życiem w zamknięciu”, Żywiec organizuje koncerty live bez wychodzenia z domu. Cel akcji jest większy, niż tylko dostarczenie rozrywki.

W niedzielę 29 marca odbył się pierwszy koncert z cyklu Męskie Granie #wdomu. Akcję otworzył rockowy zespół Sorry Boys. Drugim artystą, który wystąpił 2 kwietnia, był KRÓL, czyli Błażej Król. Już jutro, w niedzielę 5 kwietnia, o godzinie 20:15 odbędzie się trzeci koncert na żywo na kanałach YouTube i Facebooku Męskiego Grania i głównej stronie Onet.pl. Wystąpi grupa Bass Astral x Igo, czyli Kuba Tracz i Igor Walaszek, którzy swoim duetem podbili serca uczestników różnych festiwali muzycznych. Artyści –bez wychodzenia z domu, zgodnie z obowiązującymi przepisami –  koncertują dla fanów poprzez livestream.

Głównym celem akcji jest zbiórka pieniędzy na polską służbę zdrowia w czasie walki z koronawirusem. Zbiórka organizowana jest przez Fundację Siepomaga, a partnerem akcji został portal Onet.pl.

Koncert Bass Astral x Igo znaleźć można na wydarzeniu na Facebooku. Wydarzenia zaplanowane są na czwartki i niedziele. Warto więc śledzić facebookową stronę Męskiego Grania, aby na bieżąco być z informacjami, dotyczącymi koncertów live.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 4 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: