Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

Big Thief zapowiadają wydanie nowego albumu

Album Two Hands ukaże się 11 października nakładem wytwórni 4AD. Zapowiedzi towarzyszy pierwszy singiel – Not.

Ledwie Big Thief zakończyli pracę nad swoim trzecim wydawnictwem U.F.O.F., już zaczęli myśleć o nowym. Nadszedł czas na narodziny siostrzanego albumu – Two Hands.

30 km na zachód od El Paso, w otoczeniu 3000 akrów sadów pekanowych i rzut kamieniem od granicy z Meksykiem, Big Thief ustawili instrumenty jak najbliżej siebie, aby uchwycić najważniejszą jak dotąd kolekcję piosenek. Podczas gdy U.F.O.F. przynosiło tajemnicze dźwięki i efekty by stworzyć wrażenie lewitacji, Two Hands opiera się na wysuszonym, popękanym pustynnym brudzie.

Zaletą Big Thief jest ich niemal rodzinna więź. Spędzają razem prawie całe życie, pracując nad brzmieniem, na które wszyscy się zgadzają. Nieczęsto zdarza się w dzisiejszych czasach zespół o takim poziomie wspólnoty. Jeśli zapytasz perkusistę Jamesa Krivchenia, basistę Maxa Oleartchika lub gitarzystę Backa Meeka, jak piszą swoje partie, opiszą z pasją doświadczenie słuchania Adrianne, prezentującej nową piosenkę, słuchając uważnie jej wskazówek i podtekstów, które należy podkreślić za pomocą odpowiednich instrumentów.

Tracklista:
1. Rock And Sing
2. Forgotten Eyes
3. The Toy
4. Two Hands
5. Those Girls
6. Shoulders
7. Not
8. Wolf
9. Replaced
10. Cut My Hair

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Big Thief
(Visited 33 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 sierpnia, 2019
Close
%d bloggers like this: