Billie Eilish, sześciokrotnie nominowana do Grammy, zaprezentowała teledysk do swojego najnowszego singla everything i wanted.

Artystka jest reżyserką klipu. W wideo pojawia się jej brat oraz główny współpracownik muzyczny – FINNEAS. Niedawno ogłoszono, że Billie wraz z bratem skomponują utwór tytułowy do najnowszego Bonda. W najbliższą niedzielę Eilish wystąpi na ceremonii Grammy.

Klip do everything i wanted to – podobnie jak piosenka – poruszający hołd dla relacji Billie z bratem. – Napisaliśmy tę piosenkę o więzi, która nas łączy. Poprzez klip chciałam pokazać, że bez względu na to, co się wydarzy, możemy zawsze liczyć na swoje wsparcie. To już drugi teledysk, który miałam przyjemność reżyserować. Pracowaliśmy nad nim wiele, wiele godzin. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego. Kocham ten klip – opowiada Eilish.

W najbliższą niedzielę, 26 stycznia, Billie Eilish wystąpi na 62. ceremonii rozdania Grammy w Los Angeles. Nominowana w sześciu kategoriach wokalistka przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje w czterech najważniejszych kategoriach: Record of the Year, Album of the Year, Song of the Year i Best New Artist. Ponadto Eilish ma szansę na triumf w kategoriach Best Pop Solo Performance oraz Best Pop Vocal Album.