Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Billie Eilish wystąpi na Openerze 2022. Czy koncert w Polsce jest możliwy?

Już w 2019 roku pisaliśmy o tym, że organizacja koncertu popularnej artystki jest w toku. Jednak pandemia, która zatrzymała cały muzyczny świat na prawie 2 lata przeszkodziła także w tym koncercie. Czy są jeszcze szanse na występ Billie w Polsce?

Billie Eilish to jedna z najpopularniejszych wokalistek ostatnich lat, która nieustannie z dnia na dzień pobija kolejne rekordy. Nic dziwnego, że fani czekają z niecierpliwością na jej koncert w Polsce.

Wszystko wskazuje na to, że polscy wielbiciele Billie Eilish będą mogli prawdopodobnie bawić się na jej koncercie szybciej niż myślimy! Bijąca rekordy popularności i sprzedaży młoda artystka z dużym prawdopodobieństwem może wystąpić w naszym kraju.

Z informacji, które uzyskał nasz portal jeszcze w 2019 roku wynika, że minimum trzech największych promotorów koncertowych w kraju składało oferty załodze Billie odnośnie koncertu w Polsce. Jednak tylko jedna firma jest w stanie zapewnić pełny logistycznie i produkcyjnie koncert. Tym promotorem jest agencja Alter Art, organizator m.in festiwalu Open’er.

Wówczas z pozyskanych przez nas informacji, wynikało, że Billie przyjedzie i zagra na festiwalu Open’er 2020. Plany pokrzyżowała pandemia, ale możliwe, że w tym roku się to zmieni.

Wokalistka bowiem w czerwcu zagra serię koncertów na starym kontynencie. Pod koniec tego miesiąca Billie wystąpi 28 czerwca w Antwerpii, 30 czerwca w Berlinie a 2 lipca w Zurychu. Jak wiemy 1 lipca na naszym polskim festiwalu jest całkowicie wyprzedany biletowo, to właśnie wtedy wystąpi m.in Dua Lipa. Wątpliwości pozostają co do 29 czerwca.

Pierwszy dzień festiwalu, 29 czerwca, miała umilić Doja Cat, niestety z przyczyn zdrowotnych odwołała wszystkie swoje koncerty, a organizator próbuje zarezerwować nową gwiazdę. Już teraz mówi się, że to właśnie Billie Eilish wystąpi tego dnia w Gdyni. Szanse są bardzo duże, gdyż jest wtedy na terenie Europy w pobliżu naszego kraju. Transport z Antwerpii do Gdyni nie jest zbytnim wyzwaniem logistycznym. Patrząc też na to, ze kolejnego dnia musiałaby dotrzeć „tylko” do Berlina.

Już w tym tygodniu poznać mamy gwiazdę odwołanego koncertu i miejmy nadzieję, że będzie to właśnie Billie.

Informacja pochodzi od informatora naszego portalu blisko związanego z polską branżą koncertową i festiwalową.

(Visited 426 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 12 czerwca, 2022
Close
%d bloggers like this: