Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

BirdPen na koncertach w Poznaniu i Warszawie

Zespół przyjedzie do naszego kraju w listopadzie i wystąpią 21 listopada w poznańskim klubie Pod Minogą i 22 listopada w warszawskiej Hydrozagadce.

BirdPen to projekt jednego z wokalistów niezwykle popularnego w Polsce zespołu Archive – Dave’a Pena. Duet uformował się bardzo naturalnie – kilka lat temu panowie dzielili mieszkanie w Southampton. I choć na przestrzeni lat nagrali mnóstwo materiału i samodzielnie wydali kilka EPek, debiutowali dopiero w 2009 roku albumem „On/Off/Safety/Danger”. Ostatni raz w Polsce byli w 2014 roku, w związku z premiera drugiej płyty – „Global Lows”. Ich twórczość często porównuje się do dorobku Pink Floyd, Radiohead czy dokonań Archive, z którymi Pen nagrał już sześć wspólnych krążków. Ostatnio również Mike dołączył do muzyków na scenie.

Listopadowe koncerty BirdPen związane są z promocją ich najnowszego albumu – „In The Company Of Imaginary Friends” – który ukazał się na początku maja. Płytę udało się nagrać dzięki kampanii na portalu Pledge music. Materiał powstał w Abbey Road Studios pod okiem Frana Arkwrighta.

Wejściówki na koncerty BirdPen w Poznaniu i Warszawie dostępne są już na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.


BirdPen poster

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 31 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: