Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Liveurope Showcase 10 i 11 września w klubie Stodoła! – znamy kolejnych artystów

Dziś prezentujemy sylwetki kolejnych artystów, którzy wystąpią w ramach Liveurope Showcase 10 i 11 września w klubie Stodoła.

Poniżej przedstawiamy czterech nowych artystów, którzy wystąpią podczas dwudniowego wydarzenia Liveurope Showcase.

10 września:

Rubber dots
Duet grający progresywną elektronikę. W ciągu kilku lat istnienia wydali dwie płyty długogrające, oraz szereg EPek – w tym bardzo ciepło przyjęty przez krytykę album MKULTRA. Ich najnowszy utwór Lead Singers Talk Too Much promuje składankę Audioriver – 10 Years in Płock.
Bezkompromisowe i rządzące się swoimi prawami występy Rubber dots, dzięki którym konsekwentnie powiększa się grono autentycznych fanów, są tą formą upowszechniania muzyki, która jest im szczególnie bliska. Duet został szczególnie doceniony przez publiczność takich festiwali jak Open’er czy Audioriver.

FREQUENCY
Pochodząca ze Słowacji grupa, która określa swoją twórczość jako alternative pop i space rock. Zespół tworzą wokalista Majo Jenčo, Domino Šandor – gitara klawisze, Filip Zubko – bębny oraz Marek Nguyen – bas. Zadebiutowali w 2012 roku EP-ką Red’oMetry, natomiast kwietniu tego roku ukazała się ich debiutancka płyta Moon Starter.

11 września:

JoyCut
Twórczość pochodzącej z Bolonii formacji krąży wokół eksperymentalnej elektroniki i dark-wave. Mają na koncie trzy albumy – The Very Strange Tale of Mr.Man, Ghost Trees Where To Disappear oraz Pieces Of Us Were Left On The Ground. W ubiegłym roku zagrali ponad 150 koncertów w USA, Kanadzie i Europie oraz występowali na wielu festiwalach. Niedawno supportowali Chemical Brothers podczas ich włoskiej trasy.

Patrick The Pan
Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era po OFF. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. „…niczym jak liśćmi” rozwija to, co zostało zapoczątkowane przez Patricka na jego debiutanckim albumie.

Dotychczas poznaliśmy także innych artystów. Poniżej przedstawiamy rozpiskę.

10.09.2015
Dawid Podsiadło
OLY.
Steaming Satellites
Sorry Boys
ILLE
POLKOV
Genius Locci
Rubber dots
FREQUENCY

11.09.2015
Brodka
Krzysztof Zalewski
Mary Popkids
POLA RISE
NIKLAVZ
Odd Couple
Iamyank
JoyCut
Patrick The Pan

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 40 pln (stojące), 60 pln (balkony)
Od 1 września – 50 pln (stojące), 70 pln (balkony)
Bilety dostępne w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl

liveurope_www3.jpg_1

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 31 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: