Od czasu debiutu w 2012 roku piosenkarz, autor tekstów i producent Blackbear wydał trzy albumy R&B – Deadroses, Digital Druglord i Cybersex. Wyniki w streamingu potwierdzają silną pozycję artysty na rynku – platyna za utwór Idfc czy podwójnie platynowa płyta za Do Re Mi.

Muzyka Blackbear nie należy do lekkich. Ma wrodzony talent do tworzenia piosenek i doskonałe wyczucie melodii. Posiada niezwykłą umiejętność do przemieniania skomplikowanych pomysłów w ciasne, precyzyjne przestrzenie liryczne, jest nieustępliwym perfekcjonistą, który ceni doskonałość techniczną jako producent.

Oprócz własnego dorobku muzycznego, Blackbear ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Billie Eilish, Miley Cyrus, Pharrell Williams, Childish Gambino, a przede wszystkim Justin Bieber, dla którego współtworzył sześciokrotnie platynowy singiel Boyfriend wraz ze swoim przyjacielem i współpracownikiem Mike’em Posnerem. Doświadczony przedsiębiorca, który prowadzi również własną wytwórnię Beartrap Sound, Blackbear stał się pierwszym artystą nagrywającym, który czerpie zyski z serwisu Soundcloud.

5 października – Warszawa, klub Stodoła
Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 26 kwietnia od 11:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl.