Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Blanche w teledysku do „Wrong Turn”!

Blanche, czyli 19-letnia belgijska piosenkarka i songwriterka Ellie Delvaux, ujawniła video do Wrong Turn. Sprawdź, jak poradziła sobie reprezentantka Belgi podczas konkursu Eurowizji w 2017 roku.

Za produkcję klipu odpowiedzialny jest twórczy kolektyw CANADA. Obraz został zainspirowany takimi filmami jak „Przekleństwa niewinności”, „Kieł” oraz „Mustang”. Producentem kompozycji jest Patrick Wimberly (Beyoncé, Solange, Blood Orange, Chairlift).

Blanche, czyli Ellie Delvaux zyskała popularność dzięki piosence City Lights oraz udziale w konkursie piosenki Eurowizji. Utwór był grany przez największe rozgłośnie radiowe nie tylko za granicą, ale również w Polsce. Na YouTube-ie uzyskał ponad 12 mln wyświetleń.

Świat stworzony w teledysku rządzi się swoimi prawami i zasadami. Blanche i jej gang próbują z niego uciec. Przemieszczają się przez różne korytarze, pokoje i wracają do wspomnień z ich domu. Kiedy docierają do granicy odkrywają, że za nią jest tylko przestrzeń kosmiczna. Nie ma wyjścia, są w pułapce” – mówi reżyser Nur Casadevall.

„Wrong Turn” opowiada o odwadze, aby iść swoją własną drogę nawet jeśli nie jest się pewnym czy jest ona właściwa” – tak o utworze mówi Blanche.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 czerwca, 2018
Close
%d bloggers like this: