Jeden z największych rockowych gitarzystów w historii, Slash, ogłosił właśnie premierę nowego albumu Living The Dream, który ukaże się już 21 września 2018.

Płyta będzie sygnowana nazwą Slash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators i ukaże się cztery lata po znakomitej World On Fire z 2014 roku, którą gitarzysta promował także na kilku koncertach w Polsce. Trwają końcowe szlify albumu, ale już wiadomo, że znajdzie się na nim 12 utworów.

Slashowi w nagraniu nowego albumu towarzyszył wokalista Myles Kennedy oraz „konspiratorzy”, czyli: Brent Fitz (perkusja), Todd Kerns (gitara basowa, śpiew) i Frank Sidoris (gitara, śpiew). Produkcję całości Slash powierzył sprawdzonemu przy okazji poprzedniego albumu fachowcowi, Michaelowi „Elvisowi” Baskette.

Jako muzyk Guns N’ Roses Slash jest laureatem Grammy i został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame. Prywatnie jest maniakiem horrorów i ich producentem oraz wielbicielem gadów.

Z Guns N’ Roses Slash pojawi się wkrótce w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie już 9 lipca 2018 roku.