Hucznie zapowiadana kolejna rezydentura Britney Spears w stolicy hazardu została odwołana. Artystka nie zagra Britney: Domination w Las Vegas.

Wokalistka odwołała właśnie serię koncertów w Las Vegas. Druga rezydentura Britney miała się zacząć w lutym a zakończyć w połowie sierpnia. Artystka postanowiła ją odwołać ze względów rodzinnych.

Głównym powodem odwołania koncertów i zawieszenia kariery jest ciężka choroba ojca artystki – Jamiego Spearsa. Aktualnie wokalistka chce skupić się na rodzinie i wesprzeć ojca w powrocie do zdrowia.

Nie wiem nawet od czego zacząć, ponieważ jest to dla mnie bardzo trudne. Niestety moje show Domination nie dojdzie do skutku. Z niecierliwością czekałam na te koncerty, by was wszystkich zobaczyć, po prostu łamie mi to serce. Jednak ważne jest dla mnie, aby rodzina zawsze była na pierwszym miejscu… i taką decyzję musiałam podjąć. Kilka miesięcy temu mój ojciec był w szpitalu i prawie umarł. Wszyscy jesteśmy wdzięczni, że wyszedł z tego żywy, ale wciąż ma przed sobą długą drogę. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby w tym momencie skupić całą swoją energię na rodzinie. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Więcej informacji o zwrocie biletów znajdziecie na mojej stronie britneyspears.com. W tym momencie doceniam Wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny. Dziekuję i kocham Was wszystkich… zawsze.