Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Bryson Tiller zapowiada nowy album. Znamy datę premiery

Najbardziej ekscytujące nazwisko w świecie hip-hopu ostatnich tygodni – wokalista, kompozytor i raper Bryson Tiller, obwołany przez amerykańskie media nowym Drake’m, wyda swój pierwszy album TRAPSOUL nakładem RCA Records/Sony Music już w październiku tego roku!

Utalentowany muzyk z Louisville zdobył rzeszę fanów dzięki serwisowi SoundCloud, notując w sumie ponad 35 milionów odtworzeń, w tym ponad 18 milionów singla “Don’t”. Tiller odkrył beat do swojego przeboju “Don’t” w internecie. Nagrał go w swoim salonie i wkrótce potem udostępnił w sieci. Po sukcesie “Don’t” (obejrzyj klip TUTAJ) i innych utworów takich jak “Sorry Not Sorry” czy “Been That Way”, Tiller szybko stał się nowym ‘odkryciem’ branży muzycznej i faworytem, takich artystów jak Drake i Timbaland, który finalnie podpisał z nim kontrakt.

Oprócz nadchodzącego albumu TRAPSOUL, Bryson wynegocjował również współpracę artystyczną z należącą do Sony Music wytwórnią RCA Records, która wyda jego pierwszy album. Tiller przy okazji teledysku do utworu “Don’t” powiedział w wywiadzie dla The Fader: „Nagrałem tę piosenkę w moim salonie. Ostatnią rzeczą, której się spodziewałem, była fantastyczna reakcja ludzi. Wciąż nie mogę w to uwierzyć”

Aby jeszcze bardziej rozbudzić zainteresowanie swoją osobą, Bryson udostępnił TRAPSOUL w przedsprzedaży. Fani, którzy zamówią 14-utworowy projekt na iTunes otrzymają do natychmiastowego pobrania utwory “Sorry Not Sorry” i “Been That Way”.

https://youtu.be/d7cVLE4SaN0
TRAPSOUL album cover

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: