Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Caro Emerald wystąpi w Warszawie

Holenderska wokalistka jazzowa Caro Emerald wystąpi w Polsce! Artystka, znana m.in. z takich utworów jak A Night Like This, Back It Up czy Tangled Up 21 lutego oczaruje publiczność zgromadzoną w Klubie Stodoła.

Wokalistka wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą EP-kę Emerald Island. Styl muzyczny Caro Emerald jest inspirowany takimi gatunkami jak jazz, funk i soul, a także twórczością mistrzów czarnej muzyki zza oceanu – Ella Fitzgerald, Stevie Wonder czy Otis Redding. Artystka inspiruje się także brzmieniem starych jazzowych zespołów oraz muzyką i filmem lat 40. i 50, ale mimo tego jej muzyka brzmi bardzo nowocześnie i świeżo.

Jej debiutancki album Deleted Scenes from the Cutting Room Floor, wydany w 2010 roku, pokrył się multiplatyną w wielu europejskich krajach, w tym potrójną platyną w Polsce. Przez wiele tygodni czołowe miejsca na listach przebojów zajmował utwór z tego albumu zatytułowany A Night Like This.

Podczas trasy koncertowej, oprócz utworów z najnowszego krążka, na pewno nie zabraknie kompozycji z poprzednich albumów. Zdolna, utalentowana, z ogromną pasją do muzyki, genialnie łącząca pop z innymi gatunkami i stylistyką retro – to właśnie Caro Emerald, która 21 lutego wprawi w znakomity nastrój i melancholię gości w Klubie Stodoła.

CARO EMERALD
21.02.2018
Klub Stodoła, Warszawa

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 4 września, 2017
Close
%d bloggers like this: