Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 9:22 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

„Chłopaki” czyli nowy utwór Dawida Tyszkowskiego

„Chłopcy” Myslovitz to już przeszłość. Teraz w radiu będzie królował utwór „Chłopaki” Dawida Tyszkowskiego.

Dawid Tyszkowski to muzyk i twórca tekstów. Mimo młodego wieku tworzy bardzo emocjonalne i dojrzałe teksty. Zadebiutował w kwietniu ubiegłego roku singlem „Koszulka”, który od razu podbił serca fanów. W czerwcu 2022 roku muzyk wydał pierwszą EP-kę zatytułowaną Nadal nie śpię. Stworzył ją we współpracy z, dobrze znanym w polskim świecie muzycznym, Patrickiem The Panem. Teraz Tyszkowski pracuje nad pierwszym albumem, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Najnowszy singiel artysty po tytułem „Chłopaki” to opowieść o dorastaniu na blokowiskach. Utwór może być lekkim zaskoczeniem dla fanów Tyszkowskiego. W przeciwieństwie do innych piosenek wokalisty, utwór „Chłopaki” jest o wiele bardziej przebojowy. Muzycznie postanowiłem zmierzyć się z czymś nieco szybszym i bardziej energetycznym – mówi sam artysta.

Fani mieli już okazję posłuchać nowego utworu na żywo. Tyszkowski wykonał go w minioną sobotę podczas finału Męskiego Grania w Żywcu. Singiel został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Do piosenki powstał tez teledysk stworzony przez Igora Szwęcha.

(Visited 186 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: