Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Chonabibe Festiwal w Lublinie. Koncerty nad Zalewem już pod koniec miesiąca

W dniach 27-29 sierpnia 2021 r. na terenie specjalnie przygotowanego miasteczka festiwalowego nad Zalewem Zemborzyckim zagrają:  Sokół, PRO8L3M, OIO (trio Otsochodzi, Young Igi, Oki), Rasmentalism, Rosalie., Jarecki, Marie oraz gospodarze festiwalu zespół Chonabibe.

Po raz dziesiąty w historii i pierwszy raz w Lublinie , czyli innymi słowy… u siebie! Chonabibe Festiwal powraca w dniach 27-29 sierpnia 2021 r. Organizatorzy zapraszają w nowe miejsce – do Mariny nad Zalewem Zemborzyckim . Na terenie trzech hektarów powstanie klimatyczne Miasteczko Festiwalowe, w którym nie zabraknie miejsca do dobrej zabawy, spotkań z przyjaciółmi oraz odpoczynku od… codzienności.

Wyjątkowy line-up dopełni masa atrakcji m.in. food trucki, wrotkarnia, pit bike cross, bumper ball, żyroskop, strefa hamaków, zajęcia z jogi, boiska do siatkówki plażowej i beach soccera, skutery wodne oraz coś dla każdego rodzica – Kids Zone z animatorami, którzy zaopiekują się dziećmi podczas wydarzenia.

Fani Chonabibe Festiwalu od lat mówią, że to najbardziej klimatyczny festiwal w Polsce, nazywając go po prostu „Lepszym Światem”. W tym roku ten lepszy, festiwalowy świat potrwa aż 3 dni. Szeroka oferta rozrywkowa, kulturalna, sportowa i gastronomiczna tegorocznej edycji to najlepsza opcja na to, by spędzić ostatni weekend sierpnia z przyjaciółmi lub rodziną w Lublinie.

Chonabibe Festiwal
27-29 sierpnia 2021
Marina nad Zalewem Zemborzyckim (Lublin)
Bilety : https://goingapp.pl/kup-bilety/chonabibe-festiwal-w-lublinie/sierpien-2021

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , Last modified: 11 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: