Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

„Czas dobrych świąt” Michała Ostrowskiego!

Do Wigilii Bożego Narodzenia zostały zaledwie trzy dni, zatem w naszych domach nie może zabraknąć świątecznej muzyki! Bożonarodzeniowy prezent przygotował Michał Ostrowski, który specjalnie dla wszystkich miłośników zimowego klimatu nagrał utwór Czas dobrych świąt!

Michał Ostrowski to przede wszystkim kompozytor, który ma spore doświadczenie w pracy w teatrze. W latach 2003-2007 zajmował stanowisko koncertmistrza Teatru Muzycznego w Lublinie. Później aż do 2014 roku pracował w muzycznym studiu produkcyjnym SPOT w Warszawie, gdzie pełnił funkcję realizatora, kompozytora, aranżera, muzyka sesyjnego i wokalisty. Współpracował przy realizacji wielu produkcji telewizyjnych, filmowych, serialowych i reklamowych.

Do 2020 był koncertmistrzem w Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze, jednak w tym czasie postawił także na autorską muzykę. Czas dobrych świąt skomponował i zaśpiewał sam Ostrowski, natomiast tekstem zajął się Tomasz Kordeusz.

Utwór Czas dobrych świąt to spokojna i nastrojowa ballada o tym najwspanialszym momencie w ciągu roku, gdy w każdym rozpala się nadzieja na to, że świat może stać się o wiele lepszym i piękniejszym miejscem do życia. Znowu dni będą dłuższe niż noc, a miłość obudzi w nas moc – śpiewa Michał, który świątecznym klimatem zarazi każdego!

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 21 grudnia, 2020
Close
%d bloggers like this: