Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Dawid Podsiadło ujawnił okładkę nowej płyty!

Po przesłuchaniu „Comfort and Happiness” nikt nie miał wątpliwości, że narodził się na polskiej scenie wokalista, jakiego dawno nie było. Nie gwiazda z telewizji – artysta z krwi i kości. Debiutancki album Podsiadło „Comfort and Happiness” od ponad 100 tygodni jest na liście polskich bestsellerów płytowych!

Dawid Podsiadło jest obecnie jedną z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Zdobywszy najważniejsze nagrody i tytuły muzyczne takie jak Fryderyki, Wiktor, Bursztynowy Słowik czy pierwsze miejsce na festiwalu TOP Trendy, wokalista został okrzyknięty najciekawszym debiutantem i największą nadzieją polskiej muzyki.

Dawid skończył prace nad swoim drugim solowym albumem, który ukaże się już 6 listopada br. Premierowe utwory powstały w Studio Custom 34 w Gdańsku. Producentem ponownie został Bogdan Kondracki, we współpracy z Danielem Walczakiem/HEKO. Pierwszy singel i video zaprezentuje już niebawem! Okładkę płyty stanowi oryginalny fragment obrazu Juliusa Kronberga „David och Saul” z 1885 roku. premiera albumu Annoyance and Disappointment planowana jest na 6 listopada.

Dawid Podsiadło

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 16 września, 2015
Close
%d bloggers like this: