Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

De Mono kręci z Lucky

16 sierpnia Amfiteatr w Koszalinie odwiedzi plejada polskich Artystów. A wszystko z okazji Festiwalu na Fali, organizowanego w ramach popularnej trasy koncertowej „Lato Zet i Dwójki”. Na scenie będziemy mogli zobaczyć przebojowy duet – Lucky i Andrzeja Krzywego z zespołem De Mono!

Podczas koncertu NA FALI usłyszymy piosenki, które królowały w polskich rozgłośniach radiowych. Publiczność Amfiteatru oraz Telewidzowie „Dwójki“, zobaczą nietypowe duety. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Ania Wyszkoni, Red Lips, Sound’n’Grace, Najlepszy Przekaz w Mieście i De Mono zaprezentują się wspólnie z wokalistami i wokalistkami, którzy walczyć będą o statuetkę NA FALI oraz nagrodę pieniężną. Artyści, którzy stworzą duety z Gwiazdami zostali wybrani w drodze castingu. Wśród nich znalazła się charyzmatyczna blondynka – Lucky, znana z debiutanckiego singla „Mimochodem”.

W finale konkursu o zwycięstwie zadecydują głosy oddawane za pośrednictwem bramki SMS. W koncercie oprócz duetów usłyszymy również zespoły LemON, Afromental oraz Beatę i Bajm.

Grafika Lucky Festiwal Na Fali

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 12 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: