Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Inne, Premierowe Utwory

Def Leppard coverują Depeche Mode!

Rockowa grupa Def Leppard została zaproszona do wzięcia udziału w akcji Spotify Singles. Muzycy mieli nagrać na nowo jedną ze swoich piosenek oraz nagrać cover wybranej przez siebie piosenki. Brytyjscy artyści wybrali swoją muzyczną wizytówkę, czyli utwór Hysteria oraz słynną piosenkę grupy Depeche Mode pt. Personal Jesus.

Def Leppard to brytyjska grupa muzyczna, która powstała w 1977 roku w Sheffield. Największą popularność grupie przyniosły albumy Pyromania(który został wydany w 1983 roku) oraz Hysteria(1987), z którego pochodzą takie szlagiery jak: wcześniej wspomniany utwór Hysteria; Love Bites oraz Pour Some Sugar on Me. Trzy lata temu grupa wydała album Def Leppard, na którym świetnie się zaprezentowali poprzez żywiołowe piosenki. Można powiedzieć, że Def Leppard się nie starzeje. Coverując Depeche Mode pokazali, że dalej potrafią świetnie się bawić przy wspólnym graniu.

W tym momencie brytyjscy muzycy są w trakcie trasy koncertowej. Dzięki temu tournée na jednej scenie spotkają się dwie legendy, brytyjscy rockmani z Def Leppard i amerykańscy artyści z grupy Journey. Koncerty tych dwóch grup są gratką dla fanów rocka. Występy grup są rozlokowane po całych Stanach Zjednoczonych. Muzycy wystąpią m.in. w San Francisco, Salt Lake City czy Los Angeles. Być może po tej trasie zespół weźmie się za kolejne koncerty, może tym razem odwiedzą Polskę.

https://youtu.be/14iHRpk9qvQ

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 23 lipca, 2018
Close
%d bloggers like this: