Fani Michała Szpaka czekali na to od dawna! Album Dreamer dostępny jest na czarnym krążku! To pierwszy album Michała, który ukazuje się w wersji winylowej.

Dreamer to drugi album Michała Szpaka a zarazem pierwszy, który ukazuje się na czarnym krążku! Fani znajdą na nim wszystkie utwory, które znalazły się na CD w tym m.in. single Don’t Poison Your Heart, King Of The Season, Rainbow i tytułowy Dreamer (Thanks To You My Friends).

Wersja na CD ukazała się 7 września i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej Dreamer Tour, która już na samym początku „zaliczyła” trzy soldouty z rzędu – Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane!

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album Byle Być Sobą również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!