Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Dua Lipa i Madonna w duecie?

Wyobrażacie sobie współpracę jednej z największych gwiazd współczesnego popu z samą królową popu? Niewykluczone, że doczekamy takiego duetu.

W wywiadzie dla Music Week agencja menedżerska Dua Lipy zapowiedziała plany związane ze współpracą 24-letniej gwiazdy z Madonną. Młoda wokalistka jest wielką fanką królowej popu – inspiruje się nią od najmłodszych lat, a jej ostatnia płyta Future Nostalgia, wydana 27 marca 2020 r., była w dużej mierze inspirowana twórczością Madonny.

Menedżer młodej Brytyjki Ben Mawson poinformował, że napisze do Madonny maila z propozycją współpracy. „Gdy po raz pierwszy poznałem Duę, czyli kiedy miała 17 lat, powiedziała mi, że chciałaby być jak Madonna!”. Mawson przyznał, że Lipa ceni w Madonnie osobowość, charyzmę, odwagę i zapał. Powiedział także, że brytyjska wokalistka sama posiada wszystkie te cechy, dlatego maluje się przed nią niezwykła muzyczna przyszłość.

Album Dua Lipy Future Nostalgia osiągnął sukces, notując na platformach muzycznych miesięczną liczbę odtworzeń ok. 56 milionów słuchaczy.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 1 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: