Andy Clutterbuck i James Hatcher, czyli fantastyczny brytyjski duet HONNE, ujawnili właśnie nową piosenkę, która jest zapowiedzią nadchodzącego 24 sierpnia studyjnego albumu Love Me / Love Me Not.

Frontman Andy i multiinstrumentalista James postanowili prezentować po dwie piosenki z albumu, które oddawać będą te przyjemniejsze aspekty życia (część Love Me) oraz te mniej przyjemne (Love Me Not). Day 1 ◑ i Sometimes ◐ to pierwsze piosenki, które zostały ujawnione. ”

Honne zaprezentowali również cztery inne kompozycje z nadchodzącego albumu: Me & You ◑, I Just Wanna Go Back ◐, Location Unknown (feat. Georgia)◐ oraz 306◐.

Najnowszy singiel też pojawił się w duecie, tworząc wyjątkową muzyczną parę: romantyczne I Got You◐ ft. Nana Rogues i melancholijne Forget Me Not◐.

Następcą znakomitej płyty Warm On A Cold Night z 2016 roku będzie drugi album Honne Love Me / Love Me Not. Premiera zapowiedziana jest na 24 sierpnia i znajdzie się na niej 12 kompozycji.

Jesienią Honne pojawi się na jedynym koncercie w Polsce. Występ zaplanowano na 6 listopada w warszawskim klubie Hybrydy.