Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Felietony, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Koncert na sobotę: Metallica – WorldWired Tour

Jak wszyscy dokładnie pamiętamy, 28 kwietnia 2018 roku w Krakowie wystąpiła Metallica! Ci metalowi giganci wystąpili w Tauron Arenie podczas trasy koncertowej Worldwired Tour, która promuje album Hardwired… To Self- Destruct. Meta podczas swojego touru nie mogła ominąć naszej ojczyzny, ponieważ dała tu już wiele niezapomnianych występów. Zapraszamy na kolejny post z cyklu Koncert na sobotę!

Może nie wszyscy lubią Metallikę, może nie wszyscy słuchają metalu, może bie wszyscy interesują się muzyką, ale z całą pewnością wielu Polaków słyszało metallikowe wykonanie utworu Wehikuł czasu z repertuaru grupy Dżem. Duet składający się z basisty i momentalnie „wokalisty” Roberta Trujillo oraz gitarzysty Kirka Hammetta podczas swojej europejskiej części trasy często zaskakiwali publiczność wykonując takie utwory jak m.in. Dancing Queen Abby, Take On Me zespołu a-ha. Oprócz coverów tych słymnych piosenek podczas show mogliśmy usłyszeć największe szlagiery tej amerykańskiej grupy, czyli m.in. Enter Sandman, Nothing Else Matters oraz One.

Metallica – WorldWired Tour

Metallica to metalowy kwartet, który składa się z wokalisty Jamesa Hetfielda, perkusisty Larsa Ulricha oraz dwóch wcześniej wspomnianych członków, Roba Trujillo oraz Kirka Hammetta. Przez całą swoją karierę grali na najważniejszych scenach świata. Mają miliony fanów na całym świecie. We wrześniu mają ogłosić kolejne daty europejskiej części trasy. Miejmy nadzieję, że po raz kolejny będziemy mogli gościć tych muzyków w Polsce. Być może następnym razem dadzą dwa występy w nadwiślańskim kraju, zamiast jednego, jak to było ostatnio. Nie ważne gdzie grają, to i tak zawsze są to emocjunające występy pełne metalowych hitów. Metalliko zapraszamy ponownie!!

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 czerwca, 2018
Close
%d bloggers like this: