Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Duet SMOLK//KEV FOX w warszawskiej Stodole – sprawdźcie szczegóły koncertu!

10 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi duet SMOLK//KEV FOX! Artyści promować będą materiał z najnowszej EP, „Queen of Hearts”. Wydarzenie odbędzie się na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!

QUEEN OF HEARTS czyli najnowsza EP duetu SMOLK//KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce  w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu. Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints  oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym  udziałem Barbary Wrońskiej. Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał  m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu,  Krakowie, Katowicach oraz Warszawie. Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają  się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA  nabierają kompletnie nowej energii.

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie  filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) i film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach a utwór All The Saints został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków.

 

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

Bilety (miejsca stojące) do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10):

Przedsprzedaż – 69,00 PLN
W dniu wydarzenia – 75,00 PLN

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 28 lutego, 2019
Close
%d bloggers like this: