Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Dziesiąta edycja Life Festival Oświęcim odwołana! Festiwal MOŻE powróci w następnych latach

Organizatorzy Life Festival Oświęcim 2019 wydali oświadczenie, w którym informują o odwołaniu dziesiątej edycji popularnego festiwalu. Powodem są problemy finansowe.

Life Festival Oświęcim był coroczną imprezą organizowaną na terenie miasta Oświęcim. Organizowany był nieprzerwanie od dziewięciu lat na terenie miasta Oświęcim, realizowanego w latach 2017 – 2018 pod nazwą Tauron Life Festival Oświęcim.

W tym roku, po raz pierwszy od dziewięciu lat, festiwal nie odbędzie się. Powodem odwołania całego wydarzenia są problemy finanswoe, które potrzebne są do opłacenia artystów i organizacji wydarzenia. Organizatorzy zapowiadają, że festiwal może powrócić w następnych latach w nowej odsłonie i zmienionej formule.

Zarząd Fundacji Peace Festival, która jest dotychczasowym organizatorem wydarzenia Life Festival Oświęcim, organizowanego nieprzerwanie od dziewięciu lat na terenie miasta Oświęcim, realizowanego w latach 2017 – 2018 pod nazwą Tauron Life Festival Oświęcim, informuje, iż wydarzenie to w roku 2019 w obecnym miejscu i formule organizacyjnej nie odbędzie się. Powodem zawieszenia projektu w 2019 r., jest brak możliwości pozyskania wystarczających środków na sfinansowanie festiwalu. Jednakże prowadzone są działania na rzecz kontynuacji organizacji wydarzenia pod nazwą Life Festival w nowej odsłonie oraz formule organizacyjnej.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 lutego, 2019
Close
%d bloggers like this: