Znamy prawdziwy powód odwołania koncertu Nicki Minaj w Bratysławie. Przyczyną nie była scena, którą nie zdążyli wybudować organizatorzy na czas.

Fani Nicki Minaj na Słowacji niestety nie mogli zobaczyć 22 lutego show swojej idolki. Raperka osobiście pojawiła się na scenie i przeprosiła fanów za zaistniałą sytuację. Okazało się, że skłamała, podając powód odwołania imprezy.

Powodem odwołania koncertu miały być problemy zarówno techniczne, jak i organizacyjne. Według artystki i menagmentu organizator nie zdążył rozłożyć na czas scenę, która dojechała do Bratysławy w odpowiednim odstępie czasu. Okazać się miało również, iż arena nie była w stanie zasilić odpowiednio scenę i cały sprzęt potrzebny do produkcji.

Wszystko okazało się kłamstwem. Agencja XL Promotion, która zorganizowała koncert, odpiera zarzuty raperki i wprost mówi, że koncert został odwołany na jej własne życzenie. Tłumaczy też, że w swojej dwudziestoletniej historii nigdy nie odwołała koncertów.

Głównym powodem miała okazać się zbyt mała frekwencja i niska sprzedaż biletów. Według różnych informacji na koncert sprzedano mniej niż 60% całej puli biletów.

Czy to wystarczający powód, aby odwołać koncert pomimo pojawienia się w arenie wielu fanów oczekujących na show?