Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Ed Sheeran zagra w Polsce!!

To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2018 roku. Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce.

Odnoszący spektakularne sukcesy wokalista wystąpi 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta na żywo będzie promować swój najnowszy album Divide. Bilety trafią do sprzedaży 8 lipca o godzinie 11.

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym występie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum. Podczas zapowiedzianej trasy, 26-letni artysta wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy wykonawca w historii zagrał tutaj trzy wyprzedane koncerty z rzędu.

W dniu premiery płyta ÷ odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń. W Polsce krążek uzyskał status podwójnie platynowej płyty, natomiast piosenki Shape Of You i Castle On The Hill zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie album promuje utwór Galaway Girl. Na całym świecie płyta sprzedała się w nakładzie przekraczającym 26 milionów egzemplarzy.

Bilety na koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym w Warszawie trafią do sprzedaży 8 lipca o godzinie 11. Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 28 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: