Akcja SBM Starter rozpoczęła się na dobre! Jest ona kontynuacją akcji SB starter, w której mieliśmy okazję poznać m.in White’a 2115 i Jana-rapowanie. Pod koniec zeszłego roku ekipa wróciła z akcją na dobre!

Ta edycja akcji zapoczątkował oficjany instagram sbm starter z „XX.12.18” w bio. Później SBM ogłaszała na swoich instagramach przyjmowanie zgłoszeń, których było bardzo dużo. W końcu 3.01.2019r doczekaliśmy się posta na instagramie i pokazania pierwszego uczestnika: Moliego. Na YouTube można posłuchać jego utworu Versus.

Kolejnym uczestnikiem okazał się Lazy the Loser. Na kanale SBM starter moze posłuchać całej jego ep’ki Pytania bez odpowiedzi oraz nowego kawałka Zabrać MłodośćDeps’em.

Trzecim podopiecznym został Płochu. Z kolei jego debiutanckim utworem są Impulsy. Czwarty uczestnik to Yahoo z kawałkiem Melodramat. Piąty to Wiktor z Wwa z kawałkiem Rolety.

Niedawno Moli podzielił się z nami premierą singla Jak ja. A wczoraj Lazy the Loser Deps wrzucili na kanał startera Zabrać młodość. Ci dwaj, pracują obecnie nad wspólną epkę, którą produkuje m.in Nocny.