Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

„Fall On Me” w dwóch wersjach. Duet Bocellich czy Aguilera i A Great Big World?

W listopadzie 2019 r. powstał cover Fall On Me w repertuarze Christiny Aguilery i A Great Big World. 11 lutego br. otrzymaliśmy do singla klip. W oryginale utwór ten wykonuje światowej sławy tenor Andrea Bocelli wraz z synem – Mateo Bocellim. W 2018 roku piosenka rodzinnego duetu znalazła się w filmie Disney’a Dziadek do orzechów i cztery królestwa (The Nutcracker and Four Realms, 2018).

Fall On Me jest niesamowicie pięknym utworem o głębokiej treści. Jest wypowiedzią dwóch stron. Kiedy jedna z nich mówi o poszukiwaniu własnej drogi, zagubieniu, dźwiganiu doświadczeń i trosk, druga zapewnia bezpieczne wsparcie, wytchnienie, ukojenie. Jest to przypomnienie, jak solidną ostoją są dla nas bliskie osoby. I nawet kiedy wydaje się, że pozostało się samemu sobie, są bliscy, na których można właśnie – dosłownie i w przenośni – opaść i wesprzeć się, jak długo będzie potrzeba.

Nie jest to kolejna „piosenka o miłości”. Nie traktuje o złamanym sercu, odrzuceniu czy pożądaniu, lecz o przywiązaniu – miłości, która objawia się w różnych bliskich życiowych relacjach: miłości rodzicielskiej, przyjacielskiej, braterskiej, partnerskiej. Wzajemne wsparcie i troska to fundamenty bezpieczeństwa, zaufania i miłości.

Oryginalna, włosko-angielska, wersja Fall On Me w wykonaniu duetu Bocellich zachwyciła słuchaczy. Jak sprawdził się w coverze tego utworu duet znany nam z hitu Say Something (2013)? Która wersja Wam podoba się bardziej?

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 13 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: