Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Zestawienia

Czym zaskoczyła Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez zrobiła niezwykłe wrażenie podczas mistrzostw Super Bowl. Sprawdź czy znasz największe przeboje wokalistki!

Odkąd w zeszłym tygodniu zobaczyłem występ Super Bowl, wyliczyłem, że jeśli J.Lo ma 50 lat, a ja będę wkrótce skończę 24 lata, mam nieco ponad 26 lat, aby stać się tak silnym jak J. Lo. Energia i siła jaką zaprezentowała podczas występu wbiły mnie w fotel. Poza energią, niezwykłym wigorem i urodą, Jennifer Lopez ma w swoim dorobku kilka płyt, które warto dołączyć do swojej kolekcji. Przejrzymy płyty, które dotychczas wydała!

On the 6 (1999)

Album został wydany przez wytwórnię Epic Records. Na debiutanckim albumie znajdują się takie przeboje, jak: If You Had My LoveWaiting for Tonight czy Let’s Get Loud.

https://tidal.com/browse/album/33730953

J. Lo (2001)

Na drugim albumie piosenkarki znalazły się takie hity, jak: Love Don’t Cost a Thing, I’m Real, Ain’t It Funny, Play oraz I’m Gonna Be Alright.

https://tidal.com/browse/album/512232

This Is Me… Then (2002)

Czwarty album Jennifer Lopez znalazł się na 6. miejscu U.S. Billboard 200! Na płycie znajdziemy takie przeboje, jak: Jenny from the Block (ft. Styles P & Jadakiss), All I Have (ft. LL Cool J), I’m Glad i Baby I Love U! Na albumie pojawił się również cover You Belong To Me Carly Simon, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej serialu ,,Mulheres Apaixonadas”.

https://tidal.com/browse/album/100039

Rebirth (2005)

Kolejna płyta, która trafiła do rankingu Billboard 200. Na albumie znalazły się takie utwory jak: Get Right, Hold You Down, I Got U, Cherry Pie.

https://tidal.com/browse/album/36740

Como Ama una Mujer (2007)

Album całkowicie nagrany w języku hiszpańskim. Album promowały takie utwory, jak: Qué Hiciste, Me Haces Falta oraz Por Arriesgarnos.

https://tidal.com/browse/album/617313

Brave (2007)

Szósty album, Jennifer Lopez określiła jako taneczne połączenie gatunków: dance, funk, R&B i hip-hop. Utwór Mile in These Shoes, został użyty do czołówki 4 sezonu ,,Gotowe na wszystko”. Album promowały utwory Do It Well i Hold It Don’t Drop It.

https://tidal.com/browse/album/102054765

Love? (2011)

Na siódmym albumie piosenkarki znalazł się jeden z najbardziej znanych utworów On the floor, nagrany z producentem i raperem Pitbullem. Na krążku oprócz wymienionego sigla, znalazły się takie przeboje, jak: Papi oraz I’m Into You w którym udział wziął Lil Wayne.

https://tidal.com/browse/album/6444629

A.K.A. (2014)

Ósmy album J.Lo został wydany przez wytwórnię Capitol Records. Płytę promują single: Luh Ya Papi, First Love, Booty.

https://tidal.com/browse/album/30827476

Występ na Super Bowl w duecie z Shakirą

Ciekawi jesteśmy, który utwór J.Lo jest Twoim ulubionym. Napisz w komentarzu, ale zanim, zobacz jeszcze raz, jaki performerce artystka zaprezentowała podczas mistrzostw Super Bowl.

Zdjęcie nagłówka: Tom Pennington /Getty Images

Źródło: Discogs.com

(Visited 132 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 13 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: