Jennifer Lopez zrobiła niezwykłe wrażenie podczas mistrzostw Super Bowl. Sprawdź czy znasz największe przeboje wokalistki!

Odkąd w zeszłym tygodniu zobaczyłem występ Super Bowl, wyliczyłem, że jeśli J.Lo ma 50 lat, a ja będę wkrótce skończę 24 lata, mam nieco ponad 26 lat, aby stać się tak silnym jak J. Lo. Energia i siła jaką zaprezentowała podczas występu wbiły mnie w fotel. Poza energią, niezwykłym wigorem i urodą, Jennifer Lopez ma w swoim dorobku kilka płyt, które warto dołączyć do swojej kolekcji. Przejrzymy płyty, które dotychczas wydała!

On the 6 (1999)

Album został wydany przez wytwórnię Epic Records. Na debiutanckim albumie znajdują się takie przeboje, jak: If You Had My LoveWaiting for Tonight czy Let’s Get Loud.

J. Lo (2001)

Na drugim albumie piosenkarki znalazły się takie hity, jak: Love Don’t Cost a Thing, I’m Real, Ain’t It Funny, Play oraz I’m Gonna Be Alright.

This Is Me… Then (2002)

Czwarty album Jennifer Lopez znalazł się na 6. miejscu U.S. Billboard 200! Na płycie znajdziemy takie przeboje, jak: Jenny from the Block (ft. Styles P & Jadakiss), All I Have (ft. LL Cool J), I’m Glad i Baby I Love U! Na albumie pojawił się również cover You Belong To Me Carly Simon, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej serialu ,,Mulheres Apaixonadas”.

Rebirth (2005)

Kolejna płyta, która trafiła do rankingu Billboard 200. Na albumie znalazły się takie utwory jak: Get Right, Hold You Down, I Got U, Cherry Pie.

Como Ama una Mujer (2007)

Album całkowicie nagrany w języku hiszpańskim. Album promowały takie utwory, jak: Qué Hiciste, Me Haces Falta oraz Por Arriesgarnos.

Brave (2007)

Szósty album, Jennifer Lopez określiła jako taneczne połączenie gatunków: dance, funk, R&B i hip-hop. Utwór Mile in These Shoes, został użyty do czołówki 4 sezonu ,,Gotowe na wszystko”. Album promowały utwory Do It Well i Hold It Don’t Drop It.

Love? (2011)

Na siódmym albumie piosenkarki znalazł się jeden z najbardziej znanych utworów On the floor, nagrany z producentem i raperem Pitbullem. Na krążku oprócz wymienionego sigla, znalazły się takie przeboje, jak: Papi oraz I’m Into You w którym udział wziął Lil Wayne.

A.K.A. (2014)

Ósmy album J.Lo został wydany przez wytwórnię Capitol Records. Płytę promują single: Luh Ya Papi, First Love, Booty.

Występ na Super Bowl w duecie z Shakirą

Ciekawi jesteśmy, który utwór J.Lo jest Twoim ulubionym. Napisz w komentarzu, ale zanim, zobacz jeszcze raz, jaki performerce artystka zaprezentowała podczas mistrzostw Super Bowl.

Zdjęcie nagłówka: Tom Pennington /Getty Images

Źródło: Discogs.com