Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 9:16 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Frank Leen publikuje nowy singiel „MOST”

Po długiej przerwie, Frank Leen, kompozytor i wokalista, wydał nowy singiel zatytułowany MOST. Piosenka została udostępniona w sieci w ramach udziału artysty w programie RADAR na platformie Spotify.

Mimo posiadania tylko trzech solowych singli, Frank Leen zdołał zbudować lojalną grupę fanów, którzy niecierpliwie oczekują nowych utworów od artysty. Ten fakt nie umknął uwadze Spotify, platformy streamingowej, która zaprosiła Franka Leena do udziału w kolejnej polskiej edycji programu RADAR. Program ten ma na celu promowanie obiecujących młodych twórców.

Nowo wydany singiel MOST stanowi doskonałe wykorzystanie producenckiego i songwriterskiego talentu Franka Leena. Energiczny bit house’owy, stworzony we współpracy z @atutowym, doskonale uzupełnia subtelny wokal artysty.

Jednym z głównych tematów utworu jest podróż do Nowego Jorku, która stała się rzeczywistością zamiast pozostać tylko marzeniem. Warto również wspomnieć, że oficjalny teledysk został nakręcony w tym właśnie mieście i jest dostępny na kanale Franka Leena na YouTube.

(Visited 18 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: