Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Garou na koncertach w Polsce!

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Rewelacyjny, znany i kochany przez publiczność na całym świecie GAROU wystąpi w jubileusz 20-lecia swojej pracy artystycznej, w Polsce. Największe przeboje czarującego muzyka usłyszymy na przełomie października i listopada 2018 r., w 6 miastach: Zabrzu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie oraz Poznaniu.

Ten pełen niespodzianek artysta, jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny. Pod koniec lat 90. GAROU błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony. Seksowny głos romantycznego macho sprawił, że serca kobiet zaczęły bić szybciej. On sam mówi o sobie skromnie: „podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie”. Jego spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu „Notre Dame de Paris”, – Lucem Plamondonem w barze w Montrealu zadecydowało o przyszłości młodego wokalisty z gitarą. Niedługo potem, urok i talent GAROU przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil.

Piosenkarz ma bogatą dyskografię, wydał aż 8 płyt i niezliczoną ilość singli, często koncertuje. Jego pierwszy album Seul został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni! Kolejne albumy gwiazdy: Reviens, Garou, Piece of My Soul, Gentleman Cambrioleur, Version intégrale ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Wiele utworów stało się prawdziwymi hitami jak Seul czy Gitan. Błyskotliwy artysta nagrał utwór Sous le vent z Celine Dion, – ich bogata w pomysły muzyczne współpraca trwała kilka lat. Po tym czasie GAROU chciał być artystycznie „wolny” i tworzyć bez ograniczających go schematów. Wybrał własną, niezależną drogę. W 2012 roku jego 6 płyta Rhythm and blues została złotą płytą już tydzień po wydaniu! Przy ostatnim wydanym – 8 albumie Au milieu de ma vie współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas.

GAROU jest multiinstrumentalistą, mistrzowsko gra na: gitarze, fortepianie, klawesynie, jak również na trąbce. Otrzymał wiele nagród przemysłu muzycznego, m.in. „World Music Awards”, „Le Félix – Révélation au Québec”. Komponuje utwory jak własne życie, zmieniając gatunki, pasje i łamiąc bariery. Głos, wygląd i wyjątkowość artysty przyciągają publiczność na całym świecie jak magnes. Jest zapraszany do najpopularniejszych programów telewizyjnych takich jak „The Voice” – jako trener we Francji, a w tym roku także w Kanadzie. Niedawno wziął udział w programach „Destination Eurovision 2018” oraz jego własnym „Gare à Garou”. Muzyk jest pełen nowych pomysłów na muzyczne jak i inne projekty.

Pod koniec 2018 roku polska Publiczność będzie miała okazję na żywo usłyszeć największe hity GAROU. ZAPRASZAMY!
05.11 – Warszawa, Hala Torwar, godz. 19:00
06.11 – Wrocław, Hala Stulecia, godz. 19:00
08.11 – Kraków, ICE Kraków, godz. 19:00
09.11 – Lublin, Hala Globus, 19:00
17.11 – Poznań, Arena Poznań, 19:00

Bilety do nabycia na www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 3 listopada, 2018
Close
%d bloggers like this: