GAROU wystąpi w Lublinie w trakcie jubileuszu 20-lecia swojej pracy artystycznej. Największe przeboje czarującego muzyka usłyszymy w listopadzie w Hali Globus w Lublinie.

Garou wydał aż 8 płyt i niezliczoną ilość singli. Jego pierwszy album Seul został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni! Kolejne albumy gwiazdy: Reviens, Garou, Piece of My Soul, Gentleman Cambrioleur, Version intégrale ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Wiele utworów stało się prawdziwymi hitami jak Seul czy Gitan. Błyskotliwy artysta nagrał utwór Sous le vent z Celine Dion, – ich bogata w pomysły muzyczne współpraca trwała kilka lat. Po tym czasie GAROU chciał być artystycznie „wolny” i tworzyć bez ograniczających go schematów. Wybrał własną, niezależną drogę. W 2012 roku jego 6 płyta Rhythm and blues została złotą płytą już tydzień po wydaniu! Przy ostatnim wydanym – 8 albumie Au milieu de ma vie współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas.

Koncert jest częścią jesiennego tournee artysty po naszym kraju. Bilety są do nabycia na www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.

09.11 – Lublin, Hala Globus, 19:00