Rok 2018 bez wątpienia należał do nich za sprawą albumów Evil_Things i Atypowy. Teraz reprezentanci QueQuality i BOR Records zagrają wspólnie kilka koncertów!

Guzior i Szpaku zameldują się 21 lutego w lubelskim Klub30, gdzie zaprezentują swoje solowe występy. Być może i doświadczymy premierowych wykonań wspólnych tracków?

Guzior + Szpaku
21.02.19 / g.20:00
Klub30 Lublin
Bilety dostępne są pod tym linkiem.

Pierwszy legalny album studyjny GuzioraEvil Twin, wspiął się na sam szczyt OLiS-u oraz rozszedł się w nakładzie ponad 15 000 egzemplarzy, uzyskując status złotej płyty. Podobnie było z jego najnowszym krążkiem Evil_Things. Obydwa materiały zostały wydane przez wytwórnię QueQuality, do której Guziora wziął pod swe skrzydła Quebonafide.

Młody SImba wdarł się na scenę przebojem za sprawą EPki BORuto nagranej wspólnie z producentem 2K, a wydanej w marcu 2018 roku. Materiał ten był dostępny tylko na oficjalnym sklepie BOR Records w limitowanej ilości 3000 sztuk i został wyprzedany w ciągu 1 godziny. Szpaku na fali sukcesu poszedł za ciosem i 19 października 2018 odbyła się premiera pierwszej płyty pt. Atypowy. Album w pierwszym tygodniu od swojej premiery sprzedał się w ilości 16 tys. egzemplarzy, co dało mu status złotej płyty.