Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Indila w Warszawie

Jej płyta była najchętniej kupowanym krążkiem przez Polaków w minionym roku. Piosenkę „Derniere danse”, którą wylansowała, kochały telewizje muzyczne i stacje radiowe. Wiosną przyjeżdża do kraju, w którym ma niemałą grupę fanów. Piosenkarka Indila już w maju wystąpi w warszawskiej Hali Torwar!

Muzyka wokalistki to pop na najwyższym poziomie. Za jej karierą, która rozwija się w zawrotnym tempie, stoi nie tylko grupa utalentowanych producentów, niezwykłe akcje marketingowe, ale przede wszystkim niesamowity talent. Dzięki swojej nieprzeciętnej wrażliwości scenicznej artystka wznosi muzykę z Loary na europejskie stadiony. Na płycie „Mini World” dziewczyna częściowo zrywa z przesłodzonymi, francuskimi akordeonami, zamieniając je na uzależniające, przyciągające syntezatory.

A to nie koniec koncertowych niespodzianek 22 maja! Poza Indilą, na scenie pojawią się najbarwniejsze polskie projekty. Torwar wypełni się więc dźwiękami od pop – rockowego zespołu LemON, którego wokalistą jest charyzmatyczny Igor Herbut. Kobiecą delikatność zapewnią zaś wokalistki – bluesowa Natalia Przybysz, promująca swoje najnowsze wydawnictwo „Prąd” i urocza Zagi z przyciągającym uwagę ukulele. Szczególnie zwróćcie uwagę na drugą z nich!

Cztery występy odbędą się w ramach Spring Love Festival. Mamy nadzieję, że świetnie zapowiadająca się pierwsza edycja imprezy zainauguruje coroczne, wiosenne spotkania z muzyką.

26 stycznia ruszy sprzedaż biletów na wydarzenie. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie agencji Prestige MJM.

 

(Visited 44 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 24 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: