Indoor Pets (wcześniej znany jako Get Inuit) to nowi podopieczni wytwórni Wichita Recordings. Ich debiutancki krążek zatytułowany Be Content trafi na półki sklepowe 8 marca 2019 r.

Being Strange promuje pierwsze wydawnictwo zespołu. UtworAlbum został współwyprodukowany przez gitarzystę grupy Jamesa Simpsona oraz Kristofera Harrisa, a zmiksowany przez Claudiusa Mittendorfera. Na płycie znajduje się 14 utworów.

Zespół powstał zaraz po ukończeniu przez ich członków szkoły w Sittingbourne, w Kent. Nie minęło wiele czasu nim pierwsze utwory zaczęły przyciągać uwagę szerszego grona odbiorców. Jedna z piosenek miała swoją premierę na antenie radia BBC w programie „Record of the Week”. Przez kilka następnych lat grupa Indoor Pets komponowała nowe utwory i nieprzerwanie koncertowała w swoim kraju, budując bazę oddanych fanów. Od początku wszystko robili sami. Począwszy od szaty graficznej albumu, przez organizowanie tras, produkcję muzyki, budowanie własnego systemu monitorowania sceny, aż po zarządzanie swoimi finansami. Podpisując kontrakt z Wichita Recordings, zespół rozpoczął nagrywanie debiutanckiego krążka.

Oto lista utworów:
1. Hi
2. Teriyaki
3. Thick
4. Spill (My Guts)
5. Pro Procrastinator
6. Couch
7. Heavy Thoughts
8. The Mapping Of Dandruff
9. Being Strange
10. Mean Heart
11. Good Enough
12. Barbiturates
13. Cutie Pie, I’m Bloated
14. My Amnesiac