Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Jesienne koncerty w Łodzi – nie może Cię na nich zabraknąć

Wszystko wskazuje na to, że najgorsze za nami i wkrótce skończy się czas izolacji. Będzie wreszcie można powrócić do normalnego życia i wybrać się jesienią na koncert. Poniżej znajdziesz spis kilku ciekawych imprez muzycznych w Łodzi, które zaplanowano na drugą połowę roku.

Na szczęście część zaplanowanych na wiosnę koncertów nie zostało odwołanych, ale przeniesionych na późniejsze daty. Opisy wszystkich koncertów odbywających się w Łodzi, a także możliwość zakupu biletów znajdziecie pod adresem https://www.biletomat.pl/koncerty/lodz/       

Bilety na niektóre wydarzenia możesz kupić z opcją „Bilet Zwrotny”. Jeśli rozmyślisz się i wypełnisz formularz zwrotu w określonym terminie, środki za zakup biletu zostaną Ci bez konsekwencji wysłane na konto. Proste! Regulamin akcji i wszystkie imprezy biorące w niej udział znajdziesz tutaj: https://www.biletomat.pl/en/bilet-zwrotny/

Miejski Hip-Hop Festiwal przeniesiony na 26 września

#MHHF, czyli Miejski Hip Hop Festiwal miał odbyć się wiosną, a odbędzie się we wrześniu. Wydarzenie jest organizowane przez te same osoby co giżycki Mazury Hip-Hop Festiwal – spodziewamy się więc doskonałej zabawy w rytmie rapu. Celem cyklu pięciu koncertów w Polsce jest umożliwienie debiutantom zaistnienia na polskiej scenie hip-hopu. Na Festiwalu usłyszysz więc nowe osobistości środowiska – zagrają między innymi Young Igi, Opał, bevis i White 2115. Impreza w Łodzi odbędzie się 26 września w Wytwórni. Przekonaj się, kto ma szansę stać się nową gwiazdy rapu.

Możdżer Danielsson Fresco & Holland Baroque już 8 października

Z tym koncertem wiążemy wielkie nadzieje – szykuje się niezłe słuchowisko dla osób ceniących po prostu piękną muzykę. Just Ignore It – tak nazywa się nowy album i trasa koncertowa jazzowego teamu, w skład którego wchodzi wybitny pianista Leszek Możdżer, wiolonczelista i basista Lars Danielsson oraz izraelski perkusista Zohar Fresco. To nie pierwsze wydanie genialnego trio. Album jest czwartym z rzędu. Tym razem do współpracy zaproszono orkiestrę Holland Baroque, cenioną za doskonałe podejście do muzyki historycznej. Jeśli kochasz prawdziwą muzykę, nie może zabraknąć Cię 8 października w Klubie Wytwórnia.

8 lat w Tybecie wraca na trasę

17 października w Łodzi zagra rockowy zespół 8 lat w Tybecie. Będą promować nową płytę Betonu nie spalą, która została uznana za jedną z 10 najlepszych krążków tego gatunku w 2019 roku, a sama grupa jest obecnie jedną z najbardziej obiecujących formacji polskiego rocka. Trasa koncertowa 8 lat w Tybecie nosi nazwę Bal dla Przegranych. Koncert w Łodzi jest jednym z siedmiu zaplanowanych w całej Polsce – zapraszamy do rezerwowania biletów!

Anna Maria Jopek zagra w Łodzi 23 listopada

Wiosenne koncerty Anny Marii Jopek również zostają przeniesione na jesień. Tym razem artystka wystąpi z dziesięcioosobowym zespołem w 9 miastach Polski. 23 listopada zagości w Łodzi, by promować najnowszy projekt zatytułowany „Przestworza”. Co ciekawe będzie to muzyka premierowa, która została przygotowana specjalnie na okazję trasy. Będziesz mógł wysłuchać zarówno nowe utwory, jak i już znane aranże. Będzie akustycznie i przestrzennie. Nie możemy się doczekać!

(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , Last modified: 1 czerwca, 2020
Close
%d bloggers like this: