Wokalistka zespołu Huntress, Jill Janus 14 sierpnia 2018 roku popełniła samobójstwo. Artystka zmagała się z chorobą psychiczną. Smutną informację przekazała grupa na swoim profilu na Facebooku.

Jill Janus razem z Huntress wydała trzy albumy studyjne. Pierwszy z nich Spell Eater został wydany 27 kwietnia 2012 roku. Album zapowiadały single Eight of Swords oraz Spell Eater. Drugim wydawnictwem zespołu było Starbound Beast, który pojawił się na półkach sklepowych 2 lipca 2013 roku. Na płycie znalazło się 11 utworów, w tym m.in. cover Judas Priest Running Wild czy I Want to Fuck You to Death ze słowami Lemmy’ego Kilmistera. Ostatnią płytą grupy było Static z 2015 roku.

Janus również udzielała się w The Starbreakers oraz w Chelsea Girls. Ta utalentowana wokalistka niestety już więcej razy nam nie zaśpiewa.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAretha Franklin nie żyje! Miała 76 lat
Następny artykułPatty wydała nowy singiel
Muzyką interesuję się od zawsze. Gram na gitarze. Ulubione gatunki: rock, pop, jazz, poezja śpiewana i metal. Jestem zafascynowany muzyką zespołu Wilki, Boba Dylana, Aerosmithu oraz Alice Cooper'a. Oprócz muzyki interesuję się polityką, historią oraz kolekcjonuję autografy.