Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Informacje ogólne, Teledyski

JMSN prezentuje nowy teledysk do utworu Where Do U Go

JMSN, producent i piosenkarz z Detroit, podzielił się nowym klipem do “Where Do U Go”, czyli drugiego singla ze swojej nadchodzącej wielkimi krokami płyty “Whatever Makes U Happy”.

Czarno-biały teledysk, w którym oprócz JMSNa występuje również aktorka Alexa Demie, jest w pełni wyreżyserowany i zmontowany przez samego JMSNa. Jak twierdzi autor: “Ten klip to dosłowna ilustracja tekstu tytułowej piosenki – chodzi tu o niepewności związane z każdą relacją miłosną. Gdzie idzie moja kochanka? Czy spotyka się z kimś innym?”.

Już 28 kwietnia 2017 roku pochodzący z Detroit JMSN, czyli Christian Berishaj zaprezentuje swój najnowszy album Whatever Makes U Happy. Będzie to jego piąty album studyjny wydany przez wytwórnię, którą sam założył – White Room Records. Album składa się z 8 utworów mieszających różne gatunki muzyczne – od iście czarnego bluesa, przez epicki country-western, aż po soulowe ballady – wszystkie prezentują nowe odkrycia w muzycznej ewolucji JMSNa. Wielu uważa, że ten album jest najpełniejszym dziełem artysty – brzmienie krążka dowodzi, że muzyk znalazł swój głos i zaczął być bardzo ważnym graczem w branży.

Artysta wystąpi 30 czerwca podczas festiwalu Open’er w Gdyni!

(Visited 36 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 22 kwietnia, 2017
Close
%d bloggers like this: