Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Joey Sturgis producentem najnowszej EP-ki Beyond The Infinity

„Like Fallen Angels” to tytuł najnowszej EP-ki wrocławskiej formacji Beyond The Infinity. Za produkcję wydawnictwa odpowiadał jeden z najbardziej uznanych producentów na świecie, Joey Sturgis! Aktualnie zespół pracuje nad pierwszym klipem promującym EP-kę „Like Fallen Angels” – efekty mamy poznać na przestrzeni najbliższych tygodni.

Na „Like Fallen Angels” składają się w sumie trzy autorskie utwory zainspirowanej nowoczesnym metalem grupy Beyond The Infinity. Do współpracy przy produkcji krążka zespołowi udało się zaprosić Joeya Sturgisa z The Foundation Recording Studio, który na swoim koncie ma m.in. koooperację z takimi artystami, jak: Asking Alexandria, Born of Osiris, The Devil Wears Prada, Miss May I, Emmure czy Of Mice & Man.

Sturgis zajął się mixem i masteringiem EP-ki wrocławian z Beyond The Infinity – efekt tej pracy już można sprawdzić na oficjalnym profilu zespołu: https://beyondtheinfinity.bandcamp.com/releases EP-ka „Like Fallen Angels” zapowiada duży album grupy.

– Materiał na całą płytę jest gotowy, część to są utwory napisane w czasach Beyond The Awakned i jest kilka zupełnie świeżych kompozycji, ale utrzymanych w konwencji – mówi Rafał Kobyliński, gitara i wokal w zespole. – Planujemy w drugiej połowie tego roku wejść do studia, aby rozpocząć nagrywanie LP – dodaje.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 28 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: