Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

John Revolta – nowa płyta jeszcze w tym roku

Wrocławski zespół rockowy John Revolta zapowiada następcę albumu „Explode”. Formacja zdradza pierwsze szczegóły i zapowiada premierę na rok 2015.

John Revolta to czteroosobowy skład z Wrocławia, powstały w 2012 r. Zespół łączy elementy takich gatunków jak hard rock, grunge, stoner i punk rock. Aktualnie pracują nad drugą płytą.

Materiał na album mamy gotowy w ponad 90% – mówi Gaua, wokalista. – Kawałki są już w sumie zrobione, część z nich, jak na przykład All Die Young, Closed czy Johnny The Wimp gramy od jakiegoś czasu na koncertach. Aktualnie kończę pracować nad tekstami, wprowadzamy z Bartesem, naszym gitarzystą, ostatnie szlify aranżacyjne i wkrótce wkraczamy do studia – dodaje. – W porównaniu z debiutem, będzie to na pewno materiał dojrzalszy, bardziej świadomy i konsekwentny – kontynuuje Bartes. – Od wydania „Explode” minął ponad rok, przez który wiele się nauczyliśmy. Chcemy, żeby następna płyta była bardziej klasyczna.

John Revolta to jeden z najciekawszych zespołów rockowych w Polsce. W muzyce formacji słychać wpływy tuzów rocka lat `80 i `90, wrocławianom nie można jednak odmówić własnego brzmienia oraz nowoczesnego podejścia do grania muzyki rockowej. Zagrali wiele koncertów, mi.n. u boku takich wykonawców jak: Lipali, Edyta Bartosiewicz, J D Overdrive, Atom, Trzynasta w Samo Południe i inni. John Revolta ma na kocie dwa wydawnictwa: Demo z 2012 roku oraz album „Explode” z 2013.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: