Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Julia Marcell już 22 marca w Poznaniu!

Julia Marcell to jedna z najgłośniejszych i najszerzej komentowanych polskich wokalistek ostatnich lat. Wystąpi już 22 marca w poznańskim klubie Blue Note. Artystka promuje najnowszy, najbardziej osobisty, album „Sentiments” wydany w październiku 2014 r. Na koncercie usłyszymy utwory z ostatniej płyty, z pewnością nie zabraknie również kompozycji z dwóch poprzednich wydawnictw wokalistki.

JULIA MARCELL
support: Olandra
22 marca
Godzina: 20:00
Blue Note/Poznań
Bilety 40zł TYLKO NA http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,243.html
Bilety: 45zł (przedsprzedaż)
50 zł(w dniu koncertu)
Miejsca siedzące: 55zł

ulia Marcell – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multi-instrumentalistka. Zaczęło być o niej głośno w 2007 r., kiedy z pomocą internautów zebrała fundusze na wydanie swojego pierwszego albumu „It Might Like You&rdqu o;. W październiku 2011 r. ukazał się jej drugi album „June”.
Wydawnictwa te zostały docenione przez publiczność, dziennikarzy oraz ludzi związanych z kulturą, nie tylko w Polsce – ukazały się również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W październiku 2014 ukazała się trzecia płyta pt. „Sentiments” – najbardziej osobista z dotychczasowych wydawnictw.

Laureatka PASZPORTU POLITYKI 2012 w kategorii Muzyka Popularna, FRYDERYKA 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna, jak również nagrody Im. Grzegorza Ciechowskiego 2011, przyznawanej przez miasto Toruń, dla najciekawszej młodej polskiej artystki. Obok własnych piosenek, Julia pisze również muzykę do filmu i teatru, mając na koncie m.in. ścieżkę dźwiękową do obrazu „Jak całkowicie zniknąć” Przemysława Wojcieszka, oraz sztuk teatralnych „Kamienne niebo zamiast gwiazd” oraz „Kronos&rdq uo; w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego.

Julia i jej zespół koncertują na całym świecie. Odwiedzili między innymi Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię, Finlandię, Portugalię, Japonię i Stany Zjednoczone. Wystąpili również na wielu festiwalach – SXSW, Eurosonic Festival, Reeperbahn Festival, CO-POP, Open’er Festival, Męskie Granie i wielu innych.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: