Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:30 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

KAMRAD z nową datą koncertu w Polsce!

Znamy nową datę koncertu KAMDRADa, znanego z takich hitów jak Feel Alive i I Believe – jednej z najbardziej popularnych piosenek roku 2022.

Artysta zawita do nas 8 października 2023 roku, aby wystąpić w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. To niezwykła szansa, aby osobiście doświadczyć brzmienia tego artysty, który podbija serca internautów i bije rekordy popularności w sieci.

Pierwszy polski koncert KAMRADa odbędzie się 8 października 2023 roku w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Bilety w cenie 69 zł dostępne są na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl  i w salonach Empik.

KAMRAD – Feel Alive (Official Video)

Muzyka 26-letniego niemieckiego artysty, to dynamiczne połączenie energetycznego brzmienia R&B i mocnych rytmów EDM. Ten eksplozywny mix zdobył serca słuchaczy na platformach takich jak TikTok i w streamingach, gromadząc już setki milionów wyświetleń, odsłuchów i twórczych interpretacji w postaci TikToków.

Teraz nadszedł czas, aby doświadczyć mocy muzyki KAMRADa na żywo podczas jego pierwszej solowej trasy koncertowej. Oprócz znanych radiowych hitów, będziemy mieli okazję usłyszeć również zupełnie nowe, nieznane jeszcze utwory, które wkrótce zawładną kolejnymi playlistami na całym świecie.

(Visited 63 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: