Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:56 am DZIAŁ NEWS

Madonna i Sam Smith ogłaszają współpracę

Nie spodziewaliśmy się tego, ale na profilu Instagramowym Sama Smitha pojawiła się tajemnicza zapowiedź nowej współpracy. Niestety nie podano jaki to będzie utwór, ani kiedy będzie dostępny, ale zapowiada się elektryzująco.

Niektórzy uważają, że nowa współpraca może być remiksem „Unholy”, „Human Nature” lub obu. Ryan Tedder przesłał jednak informacje które wskazują, że nowy singiel jest „świeży” i „bardzo wulgarny”. Taka informacja bezpośrednio od producenta muzycznego (szczególnie, że ten współpracował już z Madonną) może sugerować, że również on jest częścią tej kolaboracji.

Ciekawostką jest to, że to Sam Smith sprawił, że „Rebel Heart”, przedostatni album Madonny, nie znalazł się na pierwszym miejscu w UK. To właśnie w tym czasie, pomimo tego, że był wielkim fanem Lady Gagi i nawet ustawiał się w kolejce na jej koncerty, Sam Smith oznajmił, że staje się fanem Madonny. Napisał na Twitterze w styczniu 2015 roku: „Jeszcze miesiąc temu nie byłem fanem Madonny. Ale nagle stała się OBSESJĄ. To wszystko„.

Zdjęcie tytułowe: Billboard

(Visited 154 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 25 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: