Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Recenzje

Kat Edmonson – Dreamers Do (2020), recenzja Patryka Tarachoń

Na rynku pojawił się właśnie album Dreamers Do, której autorką jest Kat Edmonson. Ten jazz-owy krążek na pewno Was zaskoczy swoim błogim nastrojem i motywującym brzmieniem!

Autorką albumu Dreamers Do, jest Kat Edmonson (3 sierpnia 1983), artystka jazz-owa i autorka tekstów. Autorka albumu pochodzi ze stanu Houston w Teksasie. Można by powiedzieć, że wyróżnia się ciepłym i giętkim głosem, przy którym słuchacz czuje się dobrze i bezpiecznie. Pierwszą piosenkę napisała mając 9 lat. Po pierwszym roku na College of Charleston w Południowej Karolinie, przeprowadziła się do Austin w Teksasie, aby kontynuować karierę muzyczną.

Dokonania artystki na scenie muzycznej

W 2002 Kat Edmonson pojawiła się w 2 sezonie American Idol. W 2009 roku wydała debiutancki album „Take to the Sky”, który trafił do listy TOP20 muzyki jazzowej magazynu Billboard. Następny album ,,Way Down Low” zdobył uznanie The New York Times oraz National Public Radio. Trzeci solowy album Kat Edmonson ,,The Big Picture„, został wydany 30 września 2014 roku, osiągając pierwsze miejsce na liście Billboard Heatseekers.

Kat Edmonson Dreamers Do (OFFICIAL TRAILER), YouTube

Jaki jest album ,,Dreamers Do” od Kat Edmonson?

Album ,,Dreamers Do” został wydany przez wytwórnię Spinnerette Records. Płyta jest bardzo subtelny i odprężający, chociaż nie usypiający. Słuchając Dreamers Do, nie tylko łatwiej skupić się na pracy, ale także można poczuć się bardziej zmotywowany do kreatywnych zajęć. Krążek odciąga od codziennych trosk, pomaga się uspokoić i wyciszyć po trudniejszym dniu. Każdy kto chociaż odrobinę lubi jazz, z pewnością doceni muzykę, wokal i kompozycje zawarte na albumie, który składa się z aż 20 utworów!

Dla osób fascynujących się muzyką jazz-ową, album będzie wykwintną degustacją dźwięków, wypełniającą przestrzenie mieszkania i serca. Czas spędzony z Kat Edmonson z całą pewnością nie będzie straconym. Artystka włożyła dużo wrażliwości i serca w ten album, nie promując go kontrowersyjnymi wypowiedziami lub skandalami. W przypadku twórczości Kat Edmonson, muzyka broni się sama.

https://tidal.com/browse/album/123023420

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 11 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: