Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Kazimiernikejszyn 2018: Jaka będzie pogoda?

Od dziś przez kolejne trzy dni w Kazimierzu Dolnym spotkają się fani dobrej muzyki podczas festiwalu Kazimiernikejszyn. Jakiej pogody powinniśmy się spodziewać?

Pogoda może nas niestety lekko zaskoczyć. Na piątek (13 lipca) prognozowane są 23°C, będzie częściowo słonecznie oraz możliwe są burze z piorunami. Sobota będzie nieco chłodniejsza, 21°C z przelotnymi opadami deszczu. Niedziela zaś to powrót do temperatury z piątku, gdyż ponownie termometry wskazywać mogą nawet 23°C, ale możliwy jest niestety deszcz.

Dlatego prosimy wszystkich fanów i uczestników festiwalu o zabranie płaszczy przeciwdeszczowych, parasolek składanych (ze względów bezpieczeństwa nie można wnosić parasolek ze szpiczastym końcem) oraz trochę gorsze obuwie!

Spotkajmy się na miejscu! Nasza redakcja będzie obecna na tegorocznej edycji festiwalu.

W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 12-15 lipca, we wspomnianym wyżej mieście Kazimierzu Dolnym. Na scenie podczas dwóch dni koncertu (13 i 14 lipca) zograją: NeoKlez, Dziady Kazimierskie, November Project, Shakin’ Dudi, Spaceboy, Tabu, Grubson, Fisz Emade, Łąki Łan, Lao Che oraz headliner festiwalu Dawid Podsiadło!

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 12 lipca, 2018
Close
%d bloggers like this: