Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Khalid i Disclosure stworzyli kolejny przebój! Posłuchaj „Know Your Worth”

Know Your Worth to drugi wspólny utwór Khalida i brytyjskiego duetu Disclosure – artyści stworzyli już razem międzynarodowy przebój Talk, który podbił listę Billboardu.

Khalid został niedawno wybrany przez magazyn Time jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie w 2019 roku. Jego drugi album Free Spirit, wydany w kwietniu, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Top 200 oraz został przesłuchany ponad 5,3 miliarda razy, ponawiając sukces pierwszej płyty American Teen.

Bracia Guy i Howard Lawrence zaczęli tworzyć muzykę jako nastolatkowie. Dzisiaj Disclosure to jedna z najsilniejszych marek w świecie muzyki tanecznej. Producenci okrążyli glob już kilkanaście razy, zagrali na scenach największych festiwali, w tym na Glastonbury oraz Reading & Leeds. W Polsce zobaczyć można było ich m.in. na Open’er Festival i w ubiegłym roku na Fest Festival.

Know Your Worth otwiera kolejny obiecujący rok w karierze duetu, który ogłosił już swój udział w festiwalach takich jak Coachella, Primavera i Lovebox.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 5 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: