Klaudia Stolarska udostępniła słuchaczom singiel Mur. Piosenka powstała pod wpływem emocji spowodowanych obecną sytuacją na świecie.

Hasło przewodnie singla to „Rozbijmy mur obojętności – muzyczny promień nadziei”. Oprócz podtrzymywania nadziei, do singla powstał też teledysk w technice „one shot”.

„Informacja o pandemii zmieniła nie tylko moje życie codzienne, ale również artystyczne. Pewnego wieczoru spotkaliśmy się na telekonferencji z moimi producentami Karolem Serkiem i Pawłem Wawrzeńczykiem, aby wymienić się myślami i pomyśleć co dalej. Okazało się, że z dnia na dzień nie możemy robić tego co kochamy – tworzyć. Było to dla nas jak odcięcie dopływu tlenu. Następnego dnia pijąc kawę pomyślałam sobie, że takie chwile jak ta sprzyjają temu, żeby dać ponieść się głębszej refleksji. Jestem z natury optymistką i starałam się na siłę odnaleźć w tej sytuacji jakiś głębszy sens. Nagle zadzwonił do mnie Paweł i zaproponował żebyśmy stworzyli nową piosenkę, która będzie opisywała to co czuliśmy w tamtym momencie. Połączyliśmy się z Karolem i w pół godziny przelaliśmy na kartkę papieru wszystko co ciążyło naszej trójce na sercach. Następnego dnia pojechałam do studia i już nagrywałam wokale. To była potrzeba chwili nas wszystkich.” – mówi wokalistka