Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lato z Radiem 2020 tym razem internetowo!

Lato z Radiem 2020 jak zawsze będzie rodzinne, pozytywne, tętniące życiem i muzyką, będą koncerty i spotkania na żywo z artystami i słuchaczami  a wszystko na antenie Programu 1 Polskiego Radia i w Internecie. 

Podeszliśmy odpowiedzialnie, ale jednocześnie kreatywnie do sytuacji i prognoz na najbliższe miesiące, dlatego przenosimy wszystkie zaplanowane w ramach Lata z Radiem koncerty plenerowe oraz wydarzenia im towarzyszące do świata wirtualnego.  mówi Agnieszka Kamińska, prezes i redaktor naczelna Polskiego Radia  

Będą streamingi koncertów, rozmów z artystami, propozycje wspólnej zabawy, konkursy wiele innych atrakcji. Słuchacze mogą się spodziewać naprawdę przebojowego lata.

Wiemy, że pokolenia Polaków nie wyobrażają sobie wakacji bez kultowej „Polki Dziadek” niejako obwieszczającej początek lata, bez popularnej audycji Lato z Radiem oraz towarzyszących jej koncertów plenerowych. Mogę zapewnić, że będą bardzo zadowoleni. Przygotowujemy wiele atrakcyjnych propozycji antenowych, wierząc, że lato 2020 Polacy spędzą z Polskim Radiem.” –  mówi Agnieszka Kamińska, prezes i redaktor naczelna Polskiego Radia  

Co tydzień w czasie wakacji na antenie Jedynki, stronie latozradiem.pl i w social mediach z kameralnego Studia im. W. Szpilmana w siedzibie Polskiego Radia transmitowane będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów.

Koncertom towarzyszyć będą spotkania z artystami transmitowane zarówno na antenie Jedynki, jak i w internecie. Dzięki multimedialnej obsłudze wydarzeń, będzie można  jak podczas spotkań na żywo  zadawać pytania ulubionym artystom. Jedynka zapowiada wiele muzycznych wzruszeń i zaskoczeń, ale także wspomnień z przebogatej historii „Lata z Radiem”.

Dziennikarze Jedynki w ramach akcji Polskiego Radia #JesteśmyzWami! zaplanowali w codziennych audycjach „Lata z Radiem” (godz. 9.00-12.00) relacje na żywo z najciekawszych turystycznie, historycznie i kulturowo miejsc w całej Polsce, spotkania z cenionymi i lubianymi postaciami, z osobami w szczególny sposób angażującymi się w życie lokalnych społeczności, przedstawią fascynujące losy cichych bohaterów zmieniających rzeczywistość wokół siebie.

Jedynka zaproponuje także interaktywne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: