Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Audycje Radiowe, DZIAŁ NEWS

Koncert Sonbird w radiowej Czwórce już w piątek

W najbliższy piątek, 8 maja o godz. 19.00, na antenie Czwórki zabrzmi koncert indierockowego zespołu Sonbird, jednego z najlepiej zapowiadających się młodych zespołów w Polsce.

Przez krytyków często porównywani do Myslovitz czy Kings of Leon, z całą pewnością mają swój własny, niepowtarzalny styl, a do tego opinię fenomenalnego performera koncertowego. W 2019 roku wydali swój debiutancki, świetnie przyjęty album Głodny, który nagrali dzięki zwycięstwu na Festiwalu Supportów 2017. Ich singiel Niepoważny zanotował 1,7 miliona odtworzeń na YouTube!

A w pierwszej godzinie audycji, jeszcze przed koncertem żywieckiej grupy, Damian Sikorski zaprasza do wysłuchania wywiadu z zespołem o bezpretensjonalnej nazwie… Chłopaki. Poznański duet powstał zaledwie rok temu z inicjatywy Maurycego Olszlegiera oraz Mikołaja Reszelskiego. Swoją muzykę Chłopaki opisują jako pop inspirowany funkiem, soulem i jazzem. W marcu tego roku wydali pierwszy singiel pt. Mango.

Retransmisja koncertu Sonbird oraz wywiad z Chłopakami na antenie Czwórki, w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych przez aplikację Player Polskie Radio.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 5 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: