Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Już w piątek rozstrzygnięcie konkursu Czwórki „Wydaj Płytę z Będzie Głośno”!

W najbliższy piątek, 28 sierpnia, Damian Sikorski ogłosi, kto wygrał tegoroczny konkurs „Wydaj Płytę z Będzie Głośno”. Zwycięzcę oraz wyróżnionych uczestników poznamy po godzinie 18:00 w Czwórkowej audycji „Będzie głośno!. Na finalistę czekają atrakcyjne nagrody, m.in. wydanie płyty, nagranie teledysku, sesja zdjęciowa, koncert oraz promocja na antenie Czwórki.

Tegoroczny wybór zwycięzcy był niezwykle trudny. W 4. edycji konkursu radiowej Czwórki dla wciąż nieodkrytych muzyków nadeszła rekordowa liczba zgłoszeń: niemal 3000 piosenek nadesłanych przez 329 zespołów i wokalistów.

„Wybór nie był łatwy, ale za to przyjemny” – mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu. „Codziennie, nieraz przez całą noc, słuchałem nadesłanych piosenek. To były bardzo miłe godziny, spędzone z dobrymi dźwiękami. Poziom jest naprawdę wysoki. Mamy sporo zdolnych artystów, którzy już są gotowi wyjść ze swoim materiałem do publiczności” – dodaje dziennikarz.

Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które ufunduje dwie dodatkowe nagrody finansowe: dla najlepszego autora muzyki oraz tekściarza.

Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są w październiku br. w studiu Czwórki w ramach audycji Damiana Sikorskiego „Będzie głośno!”.

  • Grafiki konkursu do pobrania TUTAJ.
  • „Będzie głośno!” w każdy piątek od godz. 18:00 do 20:00.

Gdzie można słuchać Czwórki? W Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 26 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: